Про насІсторія журналуБлагодійний фондПроектиГалереяКонтакт

Спорт і туризм

Феномен збірної України з боксу

Українські богатирі стали відкриттям Олімпіади-2012Непереможна команда, могутні та відчайдушні козаки, команда мрії! І як тільки не називають українську збірну з боксу. Українські боксери повернулися з Лондона із 5-тьма олімпійськими нагородами. 2 бронзи Україні забезпечили Олександр Гвоздик і Тарас Шелестюк, срібло виборов Денис Берінчик, «золотими» ж стали — Василь Ломаченко та капітан збірної Олександр Усик, який виступав за суміжний залік Львів-Крим.

Для українських боксерів Олімпіада Лондона запам’яталась не лише медалями, але й скандальними рішеннями суддів. Хоч це не завадило національній збірній посісти перше командне місце, впевнено перемігши господарів рингу — британців, також традиційних фаворитів Олімпіади — Кубу, Росію та Казахстан.

Що стоїть за феноменом такого неймовірного успіху? Як і хто тренував збірну? Чому боксери, як на диво, усі релігійні та патріоти? Спробуємо дати бій усім запитанням!


 
«Пресвята Покрова» знову в Атлантиці

Чайка "Пресвята Покрова"Мандруючи хвилями морів та океанів, козацька чайка «Пресвята Покрова» гордо несе нашу історію світові. А де ж чайка сьогодні? Розповідає капітан човна Гриць Козій…


 
Україна — держава спортивна!

Олімпіада-2012, ЛондонОсновні підсумки виступів спортсменів України в Іграх ХХХ Олімпіади та XIV Паралімпійських Іграх 2012 року (Лондон)


 
По той бік олімпійських медалей

Олімпійські ігри 2008«Один світ — одна мрія», — таке гасло торішніх Олімпійських ігор китайського виробництва. Проте спалахи протестів, що своїм полум’ям затьмарюють світло олімпійського вогню, перетворюють оптимістичний настрій девізу на невдало створену утопію. Світ, можливо, й один, проте у нього багато антагоністичних мрій, які не дають одна одній надії на виживання.

Спортивні змагання світового рівня — часом єдиний шанс показати мільярдам очей, прикутим до екранів, свою правду. Ця правда кидає тінь на світлу мету інтеграції світу в одну мирну цілісність, проте сповна керується олімпійським принципом: «Швидше, вище, сильніше…» Що сильніше ти про себе заявиш, то вище тебе почують і швидше дадуть відповідь. Хоча інколи такою відповіддю ставало багаторічне старанне мовчання.


 

Нове число

Прес-Центр
Банер
Банер
www.leleky.org
Банер
Банер
Банер
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера