Про насІсторія журналуБлагодійний фондПроектиГалереяКонтакт
Житловий комплекс містечка для опіки та виховання дітей-сиріт і дітей з неблагополучних сімей «Архангел Михаїл»
Проектна пропозиція майбутнього храму Богородиці Всецариці

Проектна пропозиція дитячого будинку

Чи бачили Ви, скільки надії в очах дитини? А скільки її в погляді сироти? Сирітська надія — це проба на людяність суспільства, яке замуровує себе в домовину самовдоволення. Діти-сироти — це ангели, посланці терпіння неусвідомленого болю, який робить їх серця чутливими — не на брак їжі чи одежі, але на брак довіри, готової прийняти їх до свого життя, зі всією їхньою долею, падіннями та злетами... і не на час, визначений законодавством, але — на все життя, як рідних, з відповідальністю за їхнє теперішнє та їхнє майбутнє.

Ми маємо намір у благословенній красою сільській місцевості крок за кроком створити дитячо-молодіжне, у значній мірі самодостатнє, містечко із реколекційним осередком, церквою, колегіумом, власним сільським господарством, майстернями. Це має стати місцем де формуватимуться не тільки інтелектуальні здібності дітей, але й християнські чесноти та національно-патріотична свідомість.

Нам важливо, щоб діти виховувались у домашньому затишку, не переходячи згідно віку з установи в установу, не розлучаючи братів і сестер, а досягнувши повноліття, мали змогу продовжувати свою життєву діяльність на теренах чи поблизу містечка.

Дитячий будинок в Лютинці
Дитячий будинок в Лютинці: південний фасад
Дитячий будинок в Лютинці: елемент інтер’єру
Будівництво в Лютинці завершене. В дитячому будинку тривають оздоблювальні роботи. Для внутрішніх робіт використовують високоякісні будівельні матеріали та обладнання, щоб діти почувалися затишно й безпечно.

Проект передбачає організацію театральних, мистецько-художніх, спортивних та інших студій для виховання в дітях аристократичного духу.

Божа Ласка, українська земля та опіка вчителів-вихователів дадуть можливість цим дітям відчути себе потрібними суспільству, допоможуть виховати в собі відповідальність за дар життя.

Проект розрахований на прийняття кількох десятків дітей-сиріт і розбудовуватиметься в міру надходження коштів.


ПРО НАС

Благодійна організація створена з метою просвітництва та опіки над дітьми-сиротами та дітьми з неблагополучних сімей. Також ми прагнемо запобігати абортам і надаємо матеріальну, медичну та психологічну допомогу самотнім молодим жінкам, які необдумано завагітніли.

До цієї благочинної діяльності долучаються священики, викладачі ЛНУ імені Івана Франка, журналісти, юристи, медики — люди доброї волі.

о. Петро Камінський,
голова правління Благодійної організації «Архангел Михаїл»
(тел.: (096)163-98-01,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )
Лідія Годич,
керуюча справами Благодійної організації «Архангел Михаїл»
(тел.: (097) 159-16-43,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

НАШІ КОНТАКТИ:

Дитячий будинок
«Наш рідний дім»

вул. Шкільна, 49,
с. Лютинка,
Жидачівський р-н,
Львівська обл.
81785


Благодійна організація
«Архангел Михаїл»

м. Львів, 79000, а/с 23

тел./факс: (032) 239-46-20, 239-47-75


НАШІ РЕКВІЗИТИ:

р/р 26003230057

ЛОД ВАТ
«Райффайзен банк Аваль»

МФО — 380805

Код ЗКПО — 35047786


У 2009 році зареєстровано Жидачівською РДА Статут Дитячого Будинку для хлопчиків та дівчаток «Наш Рідний Дім», що в с. Лютинка Жидачівського р-ну, Львівської обл.

У квітні 2009 року, з благословення Стрийського єпископа-ординарія Кир Юліана Ґбура, розпочато будівництво Дитячого Будинку. Будівля розрахована на повноцінне проживання п'ятнадцяти дітей, які на разі є дошкільного віку і перебувають у різних опікових закладах м. Львова.

Проект будинку передбачає: житлові та побутові кімнати, класи для навчання, бібліотеку, ігрову кімнату, кімнату для спортивних занять, каплицю та трапезну-світлицю. На сьогодні вже зведено третину будівлі. Для завершення будівництва та облаштування кімнат потребуємо спонсорської та донорської допомоги.

о. Петро з дітьми-сиротами

Організація опікується кількома діточками, які після закінчення будівництва Дитячого Будинку «Наш Рідний Дім» стануть його вихованцями.

Сьогодні діти відвідують школу дитячого хорового співу «Дударик», фольклорну студію «Джерельце». Займаючись разом із дітьми, які мають біологічних батьків, діти-сироти втрачають відчуття ізольованості, відокремленості від життя ровесників. Діти-сироти, незалежно від генетичного минулого своїх батьків, у дбайливій, щиро любовній атмосфері можуть розвинутись у геніальних особистостей, творців культури, мистецтва чи науки. Правдиво те, що коли життя забирає щось з однієї руки, то Бог щедро нагороджує в іншу. Тому, коли дитина, невинно для себе втрачає батька-матір, то для її душі дарується окремий талант, допомогти розвинути який необхідно, не зважаючи на зусилля, що вимагались би для довершення цього, в Бозі початого, діла.

Коли цих дітей не підбере Церква чи держава, то їх підбере кримінальний світ і ці таланти служитимуть далеко не Божій славі.

 

* * *

Про інший проект БО «Архангел Михаїл», — благочинний вечір «Цімборики», проведений 21 листопада 2010 р. у клубі «Rafinad People», — читайте тут.

«...не раз, з малого капіталовкладення виростає велика будівля, тому не знеохочуймося обсягом робіт та кількістю необхідних коштів. Бог сам знайде людей, достойних долучитись своїм вкладом до цього великого діла».


Преосвященний Юліан (Ґбур),
20 вересня 2009 р., с. Лютинка
 

Нове число

Прес-Центр
Банер
Банер
www.leleky.org
Банер
Банер
Банер
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера
 
Дегри сервис - написать диссертацию - Звоните (044)331-88-68 . SCHULZ -TECHNOLOGY - ротационная вытяжка на токарном станке : звоните (044) 229-70-01