Про насІсторія журналуБлагодійний фондПроектиГалереяКонтакт
Про нас

Журнал "Листи до Приятелів" готує група людей, для яких жити — означає творити. Лише за умови, коли життя сприймається як обов’язок — перед Богом, рідною землею, родиною, нацією, зрештою — людством, адже ми живемо на одній планеті і маємо сприймати її різноманітність як скарб, — воно стає осмисленим, багатобарвним і плодотворним. І ця єдність в багатоманітності має базуватися на засадах приязні, взаєморозуміння і співпраці.

Ідея видання такого журналу зародилася серед священиків і працівників кафедри зарубіжної преси та інформації Львівського національного університету імені Івана Франка. Така зінгегрованість помислів і дій, на нашу думку, є найплодотворнішою. Бо ж ключовий орієнтир ХХІ століття — РІВНОВАГА.

Очолює редколегію професор, заслужений журналіст України Йосип Лось. До складу редколегії входять Петро Камінський (виконавчий директор), Тарас Лильо (заступник головного редактора), Ігор Полянський (відповідальний секретар), Анна-Марія Волосацька (літературний редактор). Керівниками розділів є молоді люди, які, поза тим, уже мають досвід журналістської праці: Тарас Лильо ("Суспільство. Політика. Економіка"), Андрій Мельник ("Історія"), о. Петро Камінський ("Релігія"), Галина Гевків ("Культура і мистецтво"), Ігор Полянський ("Наука і життя"), Ганна Гопко ("Світ навколо нас").

Ми шукаємо приятелів, а не ворогів, ми боремося ЗА, а не ПРОТИ: за Божу правду, яка повинна стати правдою людини, за християнські вартості сім’ї, суспільства в цілості, культури, освіти, державного життя, за чисте довкілля, за співпрацю і взаємоповагу між народами.

Ми тішимося, що найактивнішу участь у випуску журналу беруть студенти факультету журналістики ЛНУ імені Івана Франка, випускники факультету, які працюють у різних регіонах України і за кордоном. Запрошуємо до співпраці всіх, хто прагне поліпшити цей світ, прилучитися до шляхетної справи утвердження Української держави як держави Духу, а суспільства — як спільноти соціального милосердя, цивілізації Любові.

З благословення Блаженнішого Патріарха УГКЦ Любомира Гузара і за сприяння Львівського Архієпископа Кир Ігоря Возняка журнал як суспільно-релігійне видання прагне охопити своїм впливом весь загал світового українства, незалежно від конфесійної приналежності, соціального статусу і регіональних відмінностей, пам’ятаючи, що життя тільки тоді має сенс, коли воно сповнене служіння найвищим ідеалам Добра, Правди і Краси. Ми віримо, що ХХІ століття стане духовним, і ми житимемо за ідеалами Ісуса Христа: абсолютна справедливість, абсолютна простота, абсолютна чистота.

 

Нове число

Прес-Центр
Банер
Банер
www.leleky.org
Банер
Банер
Банер
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера
 
На счастливую жизнь заработать можно быстро! Увлекательный мир - играть гоминатор слотс на рубли!