Про насІсторія журналуБлагодійний фондПроектиГалереяКонтакт

Світ довкола нас

«...Я в серці маю те, що не вмирає...»

НаталяЖиття прожити — не поле перейти. Як багато загадкового приховано у цих словах. Адже ніхто з нас не знає, яким шляхом йтимемо і що приготував нам Господь на нашій життєвій дорозі. Але кожен, хто усвідомлює сенс свого життя, хто прагне прожити його щасливо, завжди прагне досконалості, не втрачає духовне начало.


 
Педагогіка кожного дня

РодинаРічка починається з джерельця, з річок — моря, з морів — океани, з маленької дитини — Людина, в найширшому значенні цього слова. З людей — нація, держава, всесвіт. Отож, маленька дитина — це цілий світ. І все, що закладуть у неї з дитинства, буде відображати майбутнє. Отже, виховання дітей — справа дуже важлива і відповідальна.


 
Швеція: всього достатньо

Міський краєвидУ Швеції порівняно дорого. Стокгольм переповнений дивними іммігрантами. Вода така ж смачна, як і в Фінляндії, їжа така ж незвична в своєму поєднанні солодкого та соленого. Шведи горді, але прості. Приділяють увагу деталям. Архітектура столиці пістрява, монументальна і водночас легка. Люди усміхаються просто так. Хочеться хоча б раз у тиждень переноситись туди.


 
Подумаймо про майбутнє…

Ідея споживацтва здеморалізувала людину й актуалізувала процес розпаду її істинного начала


Сьогодні думки та дії людей зорієнтовані передусім на задоволення найнижчих інстинктів й інтересів. Якщо Європою колись рухали основоположні ідеї «Премудрого Дон Кіхота з Ламанчі» Сервантеса, «Моральних листів до Луцилія» Сенеки, то тепер передові позиції зайняли мода і ринок, опортунізм та корупція. Спостерігаємо нищівне переродження цивілізації.


 
Цілісний погляд на Китай

Китайський драконМаємо уважно придивлятися до того, що діється у Китаї — властиво у Китайській Народній Республіці, бо є ще інший Китай: республіка на Тайвані (Формоза). Опінієтворчі видання світу, авторитетні вчені, політологи, культурологи прискіпливо придивляються до прискореного суспільно-економічного просперування КНР (валютні запаси сягають більше трьох трильйонів доларів). Рівно ж до взаємозумовлюючих факторів стрімкого господарського й науково-технологічного прориву, що виражається у безоглядному руйнуванні довкілля, жахливому соціальному розшаруванні соціуму, зов­нішній експансії — послідовній, не алярмістсько-агресивній, як, скажімо, це роблять США. Отже, кілька малознаних загалові фактів і явищ для замислення над сакраментальним питанням: а що буде за кілька десятиліть чи навіть років?


 
«Я по-своєму люблю Англію, але моїм домом вона ніколи не стане…»

Анастасія Коник із сином ПетромРозмова з Анастасією Коник, яка кілька років прожила у Великій Британії


— Настю, що стало причиною Вашого від’їзду в країну Туманного Альбіону?

— Майже три роки я зі сином мешкала у Великобританії. Так склалися сімейні обставини. Для мого чоловіка Україна є історичною батьківщиною, оскільки його батьки — вихідці з Галичини. Після Другої світової війни доля різними стежками привела їх до Англії, там вони і познайомились, одружилися, народили дітей. А потім доля дала змогу їхньому синові завітати до України, і у Львові ми познайомилися й одружились. Упродовж семи років ми їздили до Англії погостювати в батьків, мене поступово адаптовували і готували до того, що колись ми переїдемо туди жити назавжди. Так і сталося. Коли у нас народився син — Петро-Дем’ян, я погодилася переїхати до Великої Британії, зробивши це свідомо, заради дитини.


 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Нове число

Прес-Центр
Банер
Банер
www.leleky.org
Банер
Банер
Банер
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера
 
Информ-сервис - дипломные работы киев тел.: +380(44)221-61-61 . Эротический массаж салон бикини звоните +380442804188 . freedom finance kazakhstan